AKCE

AUDI Q8,Q7 NOVÝ MODEL 2021

DVD/TV FREE

AKCE 1499 KČ

 

Pozor AKCE !!!

POZOR AKCE!!!

BMW ODBLOK ZA JÍZDY

DVD/TV ZA 1000 Kč.

 

 

Nabídka
Info

FANTOM GYRO VYHLEDÁVAČ

Cena s DPH:7500.00 Kč
Cena bez DPH:6198.35 Kč
Záruka:24 měs.
Dostupnost:Skladem 1 ks
ks

 Jak FANTOM pracuje

Skryjte jej na vhodné utajené místo Vašeho vozu. A vše ostatní obstará Fantom sám.Většinu času spí a šetří energii, ale několikrát denně zapne na krátko modem, aby zjistil, zda není poptávána jeho poloha nebo požadován režim vyhledávání. Jedenkrát týdne Fantom projeví svou životachopnost odesláním zprávy s polohou, stavem kreditu SIM karty, teplotou a dalšími provozními informacemi. V případě, který obyčejně věříme, že nikdy nenastane, stačí odeslat povel "vyhledávání" a po jeho doručení Fantom začne hlásit svou polohu. Kapacita baterií stačí na mnoho dní vyhledávání.
Cena Fantoma zahrnuje provoz obslužného webu a podporu dispečinku po dobu jednoho roku. Další rok či roky si lze připlatit nebo můžete svého Fantoma obsluhovat dle návodu sami z vlastního mobilu

 

Fantomy Gyro a GyroPIT jsou aktivní systémy registrující nedovolený pohyb.Fantom Gyro je určen pro “méně” pohyblivý majetek (vleky, kontejnery, mobilní úly aj.). Hlásí každý pohyb na telefon majitele, jeho prostřednictvím lze poplach smazat nebo práci čidla omezit. Fantom Gyro hlídá buď nonstop nebo dle spínacích hodin.

Fantom GyroPIT registruje autorizační kartu, její přítomnost vypíná práci pohybového čidla. Vysoký komfort oblsuhy je jeho jedinou odlišností od nižšího modelu. Fantom GyroPIT je plnohodnotnou alternativou všech “pevně instalovaných” systémů “satelitního zabezpečení”.